Free Form Festival

Free Form Festival
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Warszawa
Utworów:
2
Oglądany:
4251 razy
iDesk:
Założenie konta:
14 września 2009
Ostatnia aktualizacja:
14 października 2009

Kto wystąpi na FREE FORM FESTIVAL? Znamy zwycięzców!


Poziom konkuru „Zaprezentuj swoją twórczość na Free Form Festival” był bardzo wyrównany. Jury konkursowne miało spory problem z wyborem 10-tki finalistów, nie mówiąc już o wytypowaniu dwójki zwyciązców. Wy nie mieliście z tym problemów. W głosowaniu SMS-owym wyraźnie wskazaliście swoich faworytów. I tak, dzięki Waszym głosom, zwycięzcami konkursu zostają: NuSoulCity oraz Artybishops otrzymując odpowiednio 74,64% i 10,68% Waszych głosów. Oba zespoły wystąpią podczas Free Form Festival który w dniach 16-17 października odbędzie się w Warszawie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Wszystkim głosującym serdecznie dziękujemy za udział w zabawie. Z zwycięzcami nagród w konkursie SMS-owym skontaktujemy się telefonicznie.

Pozdrawiamy,
Redakcja serwisu Muzzo.pl


Oto pełna lista finalistów wg ilości otrzymanych głosów:

1. NuSoulCity Sprawdź profil
2. ARTYBISHOPS Sprawdź profil
3. TREO Sprawdź profil
4. KIKLA Sprawdź profil
5. MIKOŁAJ MENES Sprawdź profil
6. FusionArt Sprawdź profil
7. MICHAŁ WOLSKI Sprawdź profil
8. SAYMON Sprawdź profil
9. post50und Sprawdź profil
10. DVJPASTOR Sprawdź profil

Regulamin plebiscytu dostępny tutaj: kliknij


___________________________________________________________________________________________________


Grolsch – międzynarodowa marka piwa premium – została sponsorem Free Form Festival. Piąta, jubileuszowa edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 16-17 października 2009
w warszawskim Centrum Kultury „Koneser”. Wraz z nowym partnerem w programie Festiwalu pojawiła się nowa atrakcyjna propozycja – „Grolsch Hour”. To seria specjalnych spotkań twarzą w twarz z gwiazdami tegorocznej edycji Festiwalu! Spotkania odbędą się w festiwalowej strefie Meet & Greet. Na najbardziej zagorzałych, pełnoletnich fanów czeka 10 wejściówek na każde ze spotkań! Swój udział w „Grolsch Hour” potwierdziły już największe gwiazdy tegorocznej edycji Festiwalu: zespoły The Orb, Herbaliser, projekt DJ Food & DK oraz
Little Dragon!

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, muszą zarejestrować się przesyłając zgłoszenie
na adres mailowy: spotkaniezgwiazda@freeformfestival.pl

Zwycięzcy zostaną powiadomieni
o wygranej drogą mailową i telefoniczną przez Organizatorów Festiwalu, agencję koncertową Good Music. O zwycięstwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu bez uprzedniej rejestracji będzie możliwy tylko w przypadku wolnych miejsc. Spotkania przeznaczone są tylko
i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

___________________________________________________________________________________________________


Free Form Festival jest wyjątkowym i unikatowym na skalę Polską przedsięwzięciem kulturalnym. Festiwal prezentuje nowoczesną i niezależną muzykę oraz sztukę w środowisku miejskim a jego celem jest wskazywanie nowych światowych trendów muzycznych i artystycznych.

Program FFF jest bogaty w wydarzenia na kliku płaszczyznach artystycznych, w programie znajdują się liczne koncerty, live acty, sety djskie ale również pokazy audiowizualne, pokazy filmowe krótko i pełnometrażowe, video art, oraz stałe ekspozycje młodego polskiego dizajnu.

Gwiazdami festiwalu byli m.in.: Ladytron /UK, Telepopmusik / Fracja, Hooverphonic / Belgia, Koop / Szwecja, Coldcut / UK, Herbaliser / UK, Jimi Tenor / Finlandia, Chicks On Speed / Niemcy, Sonar Kollektiv Orchester / Niemcy, Client / UK, Mouse On Mars/ Niemcy, Addictive TV / UK, Hexstatic / UK czy Parov Stelar / Austria.

Dotychczasowe edycje Free Form Festivalu były sukcesem artystycznym i frekwencyjnym a sam Festiwal na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń artystycznych w Warszawie. Od 2005 roku festiwal odbywał się na terenie Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny. 5 jubileuszowa edycja, ze względu na rozbudowany program oraz duże zainteresowanie festiwalem, odbędzie się w nowej, większej lokalizacji - Centrum Kultury Koneser (dawniej Fabryka Wódek Koneser). Nowa lokalizacja to nie tylko więcej wydarzeń i nowa przestrzeń dla festiwalu, to nowy rozdział w historii festiwalu. Wszystkich fanów dobrej muzyki i sztuk wizualnych zapraszamy na 5! jubileuszową edycję Free Form Festival.

Na jubileuszowym, 5 Free Form Festival zagrają:

Piątek 16 października

HERBALISER LIVE !K7 / NINJA TUNE / UK
WHOMADEWHO LIVE GOMMA RECORDS / DENMARK
TOMMY SPARKS LIVE ISLAND RECORDS / SWEDEN
LUOMO LIVE HUUME RECORDINGS /FINNLAND
VIVE LA FETE / BELGIUM
PONY PONY RUN RUN / FRANCE

Sobota 17 października

THE ORB / UK
GIRLS IN HAWAII 62TV RECORDS / NAIVE / BELGIUM
BIRDY NAM NAM LIVE EPIC / FRANCE
DJ FOOD & DK NINJA TUNE / UK
KARL BARTOS LIVE KRAFTWERK / ELECTRIC MUSIC / GERMANY
LITTLE DRAGON / SWEDEN

FREE FORM FESTIVAL 2009
16-17 października
Centrum Kultury Koneser
ul. Ząbkowska 27/31 , Warszawa

Ceny karnetów:
160 zł (od 1 września)

Ceny biletów jednodniowych:
80 zł, 90 zł (od 1 października), 100 zł (w dniu imprezy)

Eventim (www.eventim.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Goodmusic (www.goodmusic.com.pl).

Galeria